Mechanik przegrał ostatni mecz, ale awansował do IV ligi!

Piłkarzom Mechanika Radomsko nie udało się ukończyć sezonu z kompletem zwycięstw na własnym stadionie. W ostatnim meczu radomszczanie przegrali z Omegą II Kleszczów 0:2 (0:0). Mimo to nasza drużyna i tak awansowała do IV ligi!

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Na boisku można było zobaczyć dużo walki. Po jednym ze starć z boiska musiał zejść kontuzjowany Przemysław Olejnik. Choć walka była zacięta, nie było wielu okazji bramkowych. W przerwie meczu został odczytany list gratulacyjny, od pani prezydent Anny Milczanowskiej, dla piłkarzy Mechanika Radomsko. W drugiej połowie obraz gry zupełnie się zmienił. W 61. minucie po rzucie wolnym piłka najpierw trafiła w poprzeczkę a do bramki skierował ją Paweł Kowalski. W końcówce meczu przewagę podwyższył Piotr Janeczek.

Po meczu miejsce miała krótka uroczystość. Piłkarze oraz trener Mechanika odebrali od władz klubu pamiątkowe medale oraz puchar za awans do IV ligi.

Mechanik Radomsko – Omega II Kleszczów 0:2 (0:0)
Bramki: Paweł Kowalski 61, Piotr Janeczek 81.