Mechanik gromi Kwiatkowice - Radomsko24.pl

Mechanik gromi Kwiatkowice

W 12. kolejce IV ligi Mechanik Radomsko pokonał u siebie LKS Kwiatkowice 4:0.

Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy. Już w 7. minucie Przemysław Szewczyk pokonał bramkarza gości. Chwilę później goście byli blisko wyrównania, jednak Krzysztof Cichosz zdobył bramkę ze spalonego. Do końca pierwszej połowy wynik spotkania się nie zmienił. W drugiej połowie jako pierwszy bramkarza gości pokonał Adam Olejnik, ale bramka nie została uznana. Na 2:0 w 53. minucie podwyższył Mariusz Kolba. W 55. minucie swoją drugą bramkę zdobył Przemysław Szewczyk. W ostatniej minucie spotkania czwartą bramkę dla radomszczan zdobył Przemysław Olejnik. Niesieni głośnym tego dnia dopingiem piłkarze dopisują do swojego konta kolejne 3 punkty.

Obecnie Mechanik w ligowej tabeli plasuje się na czwartej pozycji. Kolejne spotkanie nasza drużyna zagra z Pilicą Przedbórz.