„Me gusta" Sylvii Novak z Radomska mocnym muzycznym debiutem

„Me gusta

Sylvia Novak z Radomska swoją piosenką „me gusta" debiutuje i otwiera sobie karierę w świecie muzyki. Utwór ma już blisko 400 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Sylvia Novak z pewnością znana jest wielu radomszczanom. Już nie raz występowała i na dużym i na małym ekranie. Zagrała w filmach Bad Boy, Pętla czy w serialach takich jak Ślad oraz Miłość na Bogato - rola w tym ostatnim serialu stała się dla Sylvii furtką do dalszych działań. 32-latka wystąpiła w teledysku do piosenki „W sieci” Rozbójnika Alibaby. Od kilku lat Sylvia mocno stawia na swój talent aktorski i wokalny, dużo pracuje i nad jednym i nad drugim. Ciężka praca i ambicje dają teraz efekty. Od ponad miesiąca można wsłuchiwać się w debiutancką piosenkę Sylvii i oglądać bardzo efektowny teledysk jaki do niej przygotowano.

Co utworze „me gusta” mówi sama artystka?

- Utwór „me gusta” to słodko-gorzkie połączenie. Z jednej strony słodki i lekki klimat muzyki latino, z drugiej zaś gorzka historia, jaką chciałam tym utworem opowiedzieć. Utwór powstawał, gdy bardzo przeżywałam rozwód mojej siostry rodzonej. Chciałam, by „me gusta” dodała siły każdej kobiecie, która przeżywa rozstanie. Dziś jestem w szczęśliwym w małżeństwie od ponad dwóch lat, ale dobrze wiem, co czuje kobieta, której związek rozpada się, gdy „kruszy się iluzja” szczęścia, które miało być na zawsze. Wiem też ze swojego doświadczenia, że „po każdej burzy wychodzi słońce” i koniec związku to nie koniec świata. Wręcz przeciwnie, może być to nowy, wspaniały początek. Moment, w którym każda z nas może się skupić na swoim własnym szczęściu. Moment, w którym uczymy się spędzać czas same ze sobą, zaczynamy się na nowo poznawać, lubić, kochać…

- komentuje na swoim kanale na YT Sylvia.

Piosenka Sylvi stała się także popularna w aplikacji Tik Tok. Młoda artystka zaprosiła do wspólnej zabawy #twojeimegusta. Inspiracją do niej ma stał się nowy singiel #megusta. Zadaniem tiktokerów było pokazać swoje „odmienne gusta". W zabawę włączyła się m.in. Ada Fijał polska aktorka oraz osobowość medialna.

Zobacz debiut Sylvii

Więcej o:
sylvia novak sylwia nowak me gusta sylvia novak me gusta sylvia novak radomsko megusta radomsko me gusta sylvia novak radomszczanska sylvia novak ytsylvia novak
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE