MDK odwołuje kolejne imprezy

MDK odwołuje kolejne imprezy

Wczoraj w całym kraju zanotowano łącznie 10 040 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego ponad 100 na terenie naszego powiatu. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną Miejski Dom Kultury w Radomsku odwołuje kolejne wydarzenia.

MDK poinformował na swojej stronie internetowej, że zaplanowany na 24 października spektakl „Serca na odwyku” (w rolach głównych Cezary Żak, Katarzyna Żak, Michał Piela i Hanna Śleszyńska) nie odbędzie się. Aby uzyskać zwrot za zakupione bilety, należy zgłosić się do kasy Miejskiego Domu Kultury – można to zrobić od 26 do 30 października.

Odwołany został także XXIII Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Miłość Pisze się Jezus”, ponadto do końca tygodnia nie będą odbywać się spotkania dziecięcych grup plastycznych „Nikiforki I” i „Nikiforki II”. Wcześniej ze względu na obostrzenia cały „Różewicz Open Festiwal” miał miejsce wyłącznie w sieci.

Normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa, działa natomiast Kino Pasja – widzowie mogą już oglądać na dużym ekranie „Banksterów” (grane w MDK-u od 20 października do 3 listopada), a w piątek 23 października odbędzie się premiera „Polotu”.

Od soboty 24 października, zostają zawieszone zajecia w sekcjach MDK. O wznowieniu placówka poinformuje.

Więcej o:
mdk radomsko miejski dom kultury rozrywka kultura obostrzenia pandemia lockdown
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE