Maturzysto, zobacz się na zdjęciu!

W poniedziałek 18 kwietnia tegoroczni maturzyści zostali uwiecznieni na wspólnym zdjęciu. Tylko u nas możecie je powiększyć i pobrać! Zdjęcie znajdziecie pod adresem... ››

W poniedziałek 18 kwietnia tegoroczni maturzyści zostali uwiecznieni na wspólnym zdjęciu. Tylko u nas możecie je powiększyć i pobrać!

 

Zdjęcie znajdziecie pod adresem www.maturzysci2011.radomsko24.pl


Projekt "Maturzyści" został zrealizowany juz po raz czwarty przez Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Radomsku Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi,

Jak co roku, młodzież, wraz z wychowawcami, zebrała się w Parku Solidarności. Podczas zdjęcia maturzyści mieli okazję złożyć swoje wpisy do specjalnie sporządzonej w tym celu księgi pamiątkowej. Zdjęcie ukaże się także w lokalnej prasie. Dodatkowo wielkoformatowe, oprawione w ramy fotografie, w prezencie od AHE, zostaną przekazane każdej ze szkół biorącej udział w akcji, a także wszystkim instytucjom patronackim i partnerskim. Nowością, jaka wprowadziła w tym roku Uczelnia, będzie krótki filmik stanowiący reportaż z realizacji projektu.


Tegoroczną edycję projektu wspierał portal www.radomsko24.pl, który objął wyłączny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Więcej o:
matura ahe maturzyści
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE