Maturzyści z I LO w Radomsku odbierali świadectwa dojrzałości

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Wyniki tegorocznej matury można sprawdzić było już od godziny 8.30 w tzw. systemie ZIU - Zintegrowany Interfejs Użytkownika. Większość tegorocznych maturzystów skorzystało z tej formy, choć byli i tacy, którzy woleli poczekać na oficjalny dokument rozdawany w szkole. Portal Radomsko24.pl z kamerą i aparatem zawitał do I Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku.

W I Liceum Ogólnokształcącym w poniedziałek tłumów nie było, niektórzy już wyjechali na wakacje, inni poznając swoje wyniki przez Internet postanowili przyjść po dokumenty w późniejszym terminie. Jeśli maturzysta/maturzystka osobiście nie będzie mógł odebrać świadectwa może to uczynić osoba przez niego upoważniona. Konieczne jest w takiej sytuacji przyniesienie wypełnionego i podpisanego upoważnienia. Świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie szkoły.

- Nie spodziewałam się aż tak dobrych wyników – mówiła jedna z maturzystek.

Czytaj też: Wyniki matur w Radomsku i powiecie radomszczańskim

I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku: zdawalność matury wyniosła 91,86 proc. Do egzaminów przystąpiły 172 osoby, maturę zdało 158. 11 osób nie zdało jednego egzaminu i są uprawnione do poprawki w sierpniu. 3 osoby nie uzyskały takiego prawa.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
matura 2021 radomsko2021 Radomskomatura2021 Radomsko Matura egzamin maturalny 2021 radomsko egzamin radomsko Radomsko matura covid matura z polskiego Radomsko wyniki matur 2021 radomsko I Liceum Ogólnokształcące Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE