Maturzyści już ze świadectwami!

Maturzyści już ze świadectwami! Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

737 tegorocznych maturzystów, uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Radomszczański w piątek, 28 kwietnia, zakończyło rok szkolny i otrzymało świadectwa ukończenia szkół ponadpodstawowych.

Uroczyste spotkania, które odbyły się we wszystkich szkołach ponadpodstawowych kończących się maturą, były okazją do podziękowania nauczycielom za przekazaną wiedzę i do nagrodzenia wyróżniających się uczniów.

- Mottem dzisiejszego dnia jest zdanie, że sukces zależy od tego, czy ośmielisz się sięgać po marzenia. Ja życzę Wam, abyście nie bali się po te marzenia sięgać. Wierzę, że świetnie poradzicie sobie z maturalnymi zadaniami – mówiła wicestarosta Małgorzata Lewandowska, która uczestniczyła w uroczystości zorganizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dla maturzystów w II Liceum Ogólnokształcącym Zarząd Powiatu Radomszczańskiego reprezentowała Członek Zarządu Powiatu Ewa Gajzler.

- Dziękując za zaproszenie w imieniu Starosty i Zarządu Powiatu Radomszczańskiego, wszystkim absolwentom pragnę pogratulować ukończenia II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku i życzyć dalszych sukcesów. Myślę, że każdy z Was reżyseruje swoje przyszłe życie, ma jakiś scenariusz na swoją przyszłość. Życzę Wam z całego serca, żeby najlepszy możliwy scenariusz Wam się zrealizował. Patrzcie w przyszłość i spełniajcie swoje marzenia, ale zawsze miejcie w pamięci swoje wspomnienia - mówiła do uczniów Ewa Gajzler, Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego. 

Teraz przed tegorocznymi maturzystami kilka ,,gorących” dni ostatnich przygotowań do matury, która rozpocznie się już w czwartek, 4 maja.

Czytaj też: Maturzyści zakończyli rok szkolny. Za kilka dni przystąpią do egzaminu dojrzałości

Więcej o:
radomsko maturzyści szkoły średnie zakończenie roku szkolnego i lo radomsko ii lo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE