Mateusz Więcławek zagrał jedną z głównych ról w filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”

Mateusz Więcławek zagrał jedną z głównych ról w filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” Fot. printscreen Netflix

Mateusz Więcławek - aktor związany z Radomskiem - pokazał swoje aktorskie umiejętności w nowym filmie zrealizowanym dla Netflixa. Reżyserami filmu byli Mitja Okorn i Jan Belcl. Produkcja jest już dostępna na platformie.

Mateusz Więcławek, aktor młodego pokolenia, urodził się w 1993 roku i mieszkał w Kamieńsku. Szkołę średnią kończył w Radomsku. Chodził do II Liceum Ogólnokształcącego. W filmie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” gra jedną z czolowych postaci. Od końca grudnia obraz dostepny jest na platformie Netflix. W rolach głównych m .in. Julia Wieniawa. Za kamerą stoją Mitja Okorn i Jan Belcl, którzy razem pracowali przy filmie „Planeta Singli”.

Podczas imprezy noworocznej paczki przyjaciół seria szalonych wydarzeń wydobywa na jaw sekrety, łamie serca i prowadzi do szokującego finału. To krótki opis filmu przygotowany przez Netflix.

Mateusz Więcławek ma już bogatą filmografię. Miedzy innymi w 2014 zagrał jedną z głównych ról w filmie Anny Kazejak Obietnica, wcielając się w postać Janka Majcherta. W 2017 zagrał główną rolę Jacka Wesołowskiego w filmie Roberta Glińskiego Czuwaj.

Od 2013 gra w serialach telewizyjnych. W 2016 wcielił się w rolę Jaśka Molendy w serialu Canal+ Belfer. Występował też epizodycznie w serialach Głęboka woda (2013), Prawo Agaty (2014) czy W rytmie serca (2018).

Więcej o:
mateusz więcławek radomsko radomsko mateusz więcławek wszyscy moi przyjaciele nie żyja więcławek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE