Materac 200x200 – duży materac małżeński

Materac 200x200 – duży materac małżeński

Duże małżeńskie łoże jest marzeniem wielu osób. Po latach gniecenia się na niewielkiej wersalce, możliwość zakupienia nowego łóżka to wielka radość.

Materac 200x200 cm to dość nietypowy rozmiar. Nie jest to jednak żaden problem dla sklepu Sweetsen.pl – sprawdź ofertę na https://sweetsen.pl/200x200-cm-c30. Sklep oferuje materace w niestandardowych rozmiarach, które są produkowane co 5 cm. Po złożeniu zamówienia materace są produkowane na indywidualne zamówienie. Materac 200x200 cm ma dość nietypowy kształt i z pewnością będzie się wyróżniał w całej aranżacji sypialni.

Nie tylko wygląd oraz rozmiar materaca 200x200 cm są najważniejsze. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na inne istotne czynniki, które będą miał wpływ na komfort wypoczynku. Materac ma służyć przede wszystkim do regeneracji sił i odpoczynku.

Co ma wpływ na to, że uznamy materac za wygodny? Przede wszystkim jego twardość powinna być dopasowana do wagi użytkownika. Materac 200x200 cm miękki dedykowany jest osobom do 60 kg, materac średnio twardy ważącym 60-100 kg, materac twardy osobom o wadze przekraczającej 100 kg, a materac 200x200 cm bardzo twardy dla tych, których waga przekroczyła 120 kg.

Kolejny parametr to wkład wewnętrzny materaca. Do wyboru jest materac piankowy (nie polecamy go w przypadku materaca dla par, może się szybko wypracować), materac bonellowy ( efekt falowania może powodować niedogodności jeżeli osoby na nim śpiące znacząco różnią się wagą ), materac kieszeniowy (zdecydowanie najlepszy wybór, ze względu na elastyczność punkową takiego materaca, dokładnie podpiera sylwetkę i dopasowuje się indywidualnie do każdej ze śpiących osób).

Jeżeli lubicie materace piankowe rozważcie zakup materaca lateksowego. Ze względu na niezwykłą trwałość pianki lateksowej bez problemu zapewni komfort i wygodę każdej parze. Wysoka gęstość wynosząca aż 60 kg/m3 gwarantuje odporność na duże ciężary i wypracowanie. Materac 200x200 cm lateksowy jest sprężysty i równomiernie podpiera ciało. Należy jednak zapewnić mocny stelaż, gdyż waży dość sporo, zwłaszcza przy takim rozmiarze jak materac 200x200 cm.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE