Marcowa korekta rozkładu jazdy pociągów

Od niedzieli wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Informacje te są dostępne na peronach, dworcach oraz w Internecie. Zmiany w rozkładzie związane są z remontami linii oraz obiektów kolejowych

Od niedzieli wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Informacje te są dostępne na peronach, dworcach oraz w Internecie. Zmiany w rozkładzie związane są z remontami linii oraz obiektów kolejowych.


Korekta rozkładu jazdy zapewnia planowy przejazd pociągów mimo intensywnych prac na torach i stacjach. Efektem prowadzonych inwestycji ma być krótsza i bardziej komfortowa podróż oraz lepsza obsługa pasażerów na stacjach i przystankach m.in. na linii Częstochowa – Koluszki. W kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce będą wymieniane rozjazdy oraz modernizowane przejazdy kolejowo-drogowe.

Od połowy marca pasażerowie będą mogli skorzystać z dwóch kolejnych składów Pendolino. W sumie na torach zacznie kursować ich trzynaście, a cztery pozostaną w rezerwie. Niestety, w Radomsku do takiego pociągu nie wsiądziemy.

Godziny przyjazdów oraz odjazdów pociągów wraz z informacją o prowadzonych inwestycjach są już dostępne na stronach internetowych m.in.: www.intercity.pl, www.rozklad.plk-sa.pl, www.rozklad-pkp.pl, a także pod numerem infolinii 19  757 oraz na plakatach wywieszonych na stacjach i dworcach.

Więcej o:
pociąg pkp tory kolej intercity pendolino
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE