Marcin Ozga z KP PSP w Radomsku został Najlepszym Strażakiem Województwa Łódzkiego

Marcin Ozga z KP PSP w Radomsku został Najlepszym Strażakiem Województwa Łódzkiego Fot. KP PSP w Radomsku

Marcin Ozga - strażak Komendy Powiatowej PSP w Radomsku zajął trzecie miejsce w konkursie „Najlepszy Strażak Województwa Łódzkiego PSP w 2023 roku”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Marcin Ozga pełni służbę w KP PSP w Radomsku od 6 lat. Od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2023 r. uczestniczył aktywnie w 80 akcjach ratowniczych w ramach PSP oraz 41 zdarzeniach jako strażak jednostki OSP Kamieńsk.

Marcin Ozga stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest instruktorem na szkoleniach strażaków OSP i PSP, co świadczy o jego chęci dzielenia się wiedzą. Ponadto, podjął studia na kierunku Ratownictwo Medyczne, co dowodzi jego zaangażowania w rozwój zawodowy.

Strażak jest nie tylko doskonale przygotowany fizycznie, czego dowodzi jego udział w zawodach sportowych, ale także aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej.

Jako członek różnych organizacji i klubów sportowych, integruje społeczność oraz promuje aktywny tryb życia wśród innych strażaków. Jego zaangażowanie w stowarzyszeniu „Aktywni Kamieńsk”, „Świt Kamieńsk” oraz rola naczelnika w OSP Kamieńsk, a także członka komisji rewizyjnej w Zarządzie Powiatowym ZOSP RP, pokazują, że Marcin Ozga jest nie tylko strażakiem w godzinach służby.

Więcej o:
radomsko straż pożarna kp psp radomsko marcin ozga konkurs najlepszy strażak województwa łódzkiego
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE