Marcin Kwarta nie jest już członkiem Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku

Marcin Kwarta nie jest już członkiem Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku Fot. facebook/Marcin Kwarta

Po kilkudziesięciu latach działalności w Towarzystwie Fotograficznym im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, Marcin Kwarta złożył rezygnację z członkostwa w Towarzystwie. Poinformował o tym na swoim facebookowym profilu.

- Podjęta decyzja to efekt dzisiejszej dyskusji. Dziękuję wszystkim Członkom za 20 lat wspólnego przeżywania kadru fotograficznego, dzielenia się wspólnymi opiniami. Możliwością patrzenia jak podnosicie swój kunszt w dziedzinie sztuki, jaką jest fotografia. Jestem dumny, że miałem możliwość wkładu w naszą organizację, że wspólnie tworzyliśmy historię spisaną w monografii TFR, która stała się łącznikiem pomiędzy przeszłością a przyszłością. Z sentymentem wspominam rozmowy z Panią Barbarą Osterloff oraz z tymi, których już nie ma śp. Jakubem Lechowskim, śp. Karolem Walaszczykiem oraz śp. Emilem Żyłą. Pamiętam konstruktywne dyskusje z Wami podczas spotkań, plenerów i wystaw – napisał Marcin Kwarta.

- Życzę wszystkim Członkom dalszego rozwoju i dobrego światła na fotograficznej drodze a obecnemu zarządowi samych dobrych i trafnych decyzji - dodał.

Marcin Kwarta jest Artystą Fotografem RP, założycielem fundacji „fotoPOZYTYW”, organizatorem licznych plenerów fotograficznych oraz wystaw.

Więcej o:
radomsko marcin kwarta towarzystwo fotograficzne osterloffa radomsko marcin kwarta rezygnacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE