Maraton dookoła osiedla Tysiąclecia. Pierwszy taki w Radomsku

Maraton dookoła osiedla Tysiąclecia. Pierwszy taki w Radomsku Fot. mat. organizatora

Radomszczańscy biegacze co jakiś czas zakują organizowanymi wydarzeniami. Tym razem proponują pierwszy maraton dookoła osiedla Tysiąclecia. Bieg bez klasyfikacji, pomiaru czasu, medalu, pakietu oraz zapisów.

- Bieganiem należy się bawić, zatem i my pobawimy się w maratończyków. 21 rund po doskonale znanej wszystkim liczącej 2km pętli dookoła Osiedla Tysiąclecia (Jagiellońska - Św. Jadwigi - Starowiejska - Jagiellońska). Będzie niewątpliwe wyzwaniem, nie tylko dla nóg, ale głównie dla głowy – czytamy w zapowiedzi biegu.

I dodano, że trasa jest o różnorodnym ukształtowaniu terenu, wspaniałej brukowanej nawierzchni oraz wielu atrakcjach przy których przebiega, czyli m.in. biegacze będą mogli podziwiać rosnący w oczach kompleks boisk sportowych, radomszczański aquapark AQUARA, zachodnie dyskonty spożywcze i garaże przy Starowiejskiej, których bywalcy niewątpliwe podczas nocnych okrążeń podniosą tętno i tempo biegu.

Chcesz wziąć udział? Start przy ul. Jagiellońskiej 24, o godz. o 18.15 w dniu 23 kwietnia 2022 roku. Nie możesz/nie chcesz biec 42km? Żaden problem, co 10-12 minut biegacze pojawią się znowu by ruszyć na kolejną pętle. Zatem możesz z przebiec 2 km lub ich wielokrotność.

Więcej o:
maraton dookoła osiedla maraton radomsko bieg bieg radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE