Manifestacja „Ani jednej więcej” w Radomsku

Manifestacja „Ani jednej więcej” w Radomsku

Iga Borowiecka-Grzywacz i Maciej Kępa organizują w Radomsku, na placu 3 Maja protest „Ani jednej więcej”.

Zaproszenie na wydarzenie ukazało się na Facebooku. Manifestację zaplanowano na środę, 14 czerwca 2023 r. na placu 3 Maja w Radomsku (przy fontannie). Początek o godz. 18.15.

W zapowiedzi wydarzenia możemy przeczytać:

Dorota była kochającą żoną, która kilka miesięcy temu wzięła ślub ze swoim ukochanym. Czekała na narodziny swojego pierwszego dziecka, kiedy nagle w 5 miesiącu ciąży odeszły jej wody. Natychmiastowo została przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze wydali jej polecenie, aby leżała z nogami uniesionymi w górę i czekała, aż płód obumrze. Tak, takie sytuacje zdarzają się w 21 wieku... Tak skandaliczne zachowanie doprowadziło do śmierci młodej kobiety. Tak jak wcześniej do śmierci doprowadziło Izę, Angieszkę i Anię. Ile z Nas, Naszych matek, córek i sióstr ma umrzeć poprzez strach lekarzy i antyaborcyjne prawo??!!

Pokażmy solidarność i wyjdźmy ponad podziałami. 14.06 spotykamy się o 18:15 na Placu 3-go Maja w Radomsku (przy fontannie), prosimy weźcie ze sobą znicze. Pokażemy Naszym siostrom, że zawsze będziemy w tym razem... Pokażmy to Izie, Agnieszce, Dorocie i Ani...

Więcej o:
protest manifestacja plac 3 maja ani jednej więcej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE