Manewry klas mundurowych z Mechanika

W poniedziałek 15 września uczniowie drugich oraz trzecich klas mundurowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku uczestniczyli w manewrach

W poniedziałek 15 września uczniowie drugich oraz trzecich klas mundurowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku uczestniczyli w manewrach.
Fot. Robert Koniarski


Celem manewrów było zdobycie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, współpracy w grupie, uczenie odpowiedzialności oraz dyscypliny, a przede wszystkim integracja uczniów.

Młodzież spod placu szkolnego wyruszyła na Orlika. Tam uczniowie uczestniczyli w różnego rodzaju konkurencjach sprawnościowych - przekazywali sobie meldunki, czołgali się, uczestniczyli w zawodach w przeciąganiu liny, a także ćwiczyli musztrę.

Następnie ponad 100-osobowa grupa pomaszerowała na Suchą Wieś, a stamtąd przez centrum miasta, do szkoły.

W Mechaniku czekała na nich pyszna zalewajka przygotowana przez restaurację Exclusive. Ciepły posiłek oraz mile spędzony dzień sprawił, że na twarzach młodzieży było widać zadowolenie.

Nauczyciele biorący udział w manewrach to Tomasz Nowicki, Cezary Krawczyk, Robert Koniarski, Hubert Dróżdż oraz Paweł Dudek.

Pod artykułem znajduje się link do fotogalerii z manewrów.

FOTOGALERIA

Więcej o:
zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w radomsku mechanik manewry klasa mundurowa orlik maszerowanie musztra
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE