Mali piłkarze, wielkie emocje

Emocje małych piłkarzy, jakie towarzyszyły turniejowi "ESBANK z RAP-em przedszkolakiem" można jedynie porównać do emocji, które są podczas mistrzostw świata w piłce nożnej.

Emocje małych piłkarzy, jakie towarzyszyły turniejowi "ESBANK z RAP-em przedszkolakiem" można jedynie porównać do emocji, które są podczas mistrzostw świata w piłce nożnej.
Uczestnicy turnieju. Fot. RAP Radomsko
I nie są to słowa powiedziane na wyrost. Zaangażowanie dzieci w piłkarskim turnieju organizowanym już czwarty raz jest przeogromne. Podobnie jak kibicującym ich rodzicom.

W tym roku, 14 października, wystąpiły zespoły z przedszkoli nr 1, 2, 3, 4, 5, 9 oraz 10. Po rozgrywkach grupowych wyłonione zostały zespoły, które spotkały się w finale. W decydującym o zwycięstwie meczu przedszkolaki z "dziesiątki" pokonali kolegów z "piątki". Dla dzieci z przedszkola nr 10 była to trzecia wygrana w turnieju na cztery organizowane do tej pory.  W zwycięskiej drużynie najskuteczniejszym graczem turnieju okazał się Bartek Wysocki, zdobywca aż 21 bramek.

Uczestnicy wyjątkowego turnieju zostali obdarowani pamiątkowymi medalami oraz nagrodami. Nie zabrakło również słodyczy wręczanych przez maskotkę turnieju misia Esbankusia.

Zadowolony z przebiegu turnieju jest także Marek Kozak, jeden z organizatorów wydarzenia. - Bardzo cieszymy się, że już kolejny raz udało się zorganizować tego typu imprezę jakich jest niewiele w Polsce. Przez  moment niektórzy mogą poczuć się jak prawdziwi zawodnicy, było dużo emocji na boisku i  ogromny doping na trybunie - powiedział po zakończeniu turnieju. - Z roku na rok poziom się podnosi, o czym świadczy ilość strzelonych bramek w turnieju. Kilku chłopców którzy brali udział już trenują w naszej Akademii - dodał na koniec.

Tegoroczna edycja turnieju odbyła się dzięki ESBANK Bank Spółdzielczy, Radomszczańskej Akademii Piłkarskiej oraz ZS-G nr 1 w Radomsku.

Więcej o:
esbank cup piłka nożna rap rap radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE