Małe i duże remonty w szkołach średnich

Małe i duże remonty w szkołach średnich

426 604,84 zł. Tyle do 30 sierpnia, wydało Starostwo Powiatowe w Radomsku na remonty w szkołach średnich i placówkach oświatowych.

356 523,10 zł pochodziło z budżet Powiatu, 25 891,74 zł to środki finansowe pochodzące z rad rodziców, 27 190,00 zł na remonty dołożyli sponsorzy a 17 000,00 zł to pieniądze  pochodzące z dofinansowania na ochronę środowiska i gospodarkę wodną.

W I LO w Radomsku, wyemitowano korytarz szkolny w podziemiach (od pomieszczenia archiwum do serwerowni). Wymieniono też instalację elektryczną w jednej z sal. Dokonano renowacji parkietu w klasie, a także pomalowano czytelnię szkolną i pokój nauczycielski.

W II LO w Radomsku, udało się pomalować salę języka polskiego, religijną, a także wymienić oświetlenie. Wykonano też remont pokoju nauczycielskiego. Utworzono trzy nowe sale lekcyjne.

W „Mechaniku”, wyremontowano pokój księgowości i salę lekcyjną po byłym magazynie.

W „Drzewniaku”, pomalowano salę po starym pokoju nauczycielskim, wyremontowano pomieszczenia dla nowego pokoju dla nauczycieli. Pomalowano kilka sal, a także wykonano remont pracowni logistycznej.

W ZSE w Radomsku, zaadaptowano cztery pomieszczenia na nowe sale dydaktyczne, zakupiono wykładziny, a także pomalowano dwie sale komputerowe.

W „Elektryku”, wyremontowano pracownie informatyki. Wykonano instalację odgromową. Przeprowadzono remont generalny pracowni grafiki komputerowej wraz z zapleczem. Ponadto wykonano sufit podwieszany oraz nową instalację elektryczną i teleinformatyczną w gabinecie dyrekcji.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku, wyremontowano sanitariaty i pomieszczenia biurowe. Naprawiono zawór główny ciepłej wody i instalację odgromową. Pomalowano zaplecze kuchenne, ławki i barierki na placu szkolnym. Zakupiono klimatyzacje do sali gimnastycznej. Doposażono w specjalistyczny sprzęt gabinet do biofeedbacku.

W szkole w Przedborzu, wymieniono stare rury kanalizacyjne na nowe. Pomalowano gabinet dyrektora, trzy sale lekcyjne i korytarze oraz pięć toalet.

W Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych (bursa) w Radomsku, pomalowano osiem pokoi i urządzono tereny zielone wokół placówki.

Więcej o:
remonty szkół w radomsku szkoła radomsko remont radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE