Majówka z Food Truckami. Czekają dania z całego świata

Do Radomska na dwa dni (4 i 5 maja) przyjechały Food Trucki. Te małe restauracje na kółkach czekają na radomszczan na placu 3 Maja.

Na 3. edycję Przystanku Food Truck do Radomska przyjechała karawana 9 Food Trucków. Serwuje się z nich takie potrawy jak burgery (ceny od 20 zł), frytki belgijskie (od 10 zł), kołacze (od 10 zł), zapiekanki (od 14 zł), pierożki tybetańskie (od 19), a na deser kawę (od 6 zł), lody włoskie, granitę włoską czy kołacze (od 10 zł). Na ustawionych stoiskach do kupienia produkty tradycyjne  m.in. przetwory owocowe, chałwy, miody oraz prawdziwy chleb i oscypki. Można napić się piwa z browaru regionalnego Koreb.

Oprócz jedzenia czekają też bezpłatne atrakcje dla dzieci: tablica celnościowa, koszykówka, diablo, bramka celnościowa, siatko-noga oraz liczne gry i zabawy. Tradycyjnie, wystawę zabytkowych pojazdów przygotowało Stowarzyszenie Klub Weterani Szos. Wśród nich Dodge, VW Garbus, Cadillac.

Podczas Przystanku Food Truck o godz. 17.00 (w sobotę) wystąpi zespół She Only Lies, a w niedzielę Marysia Markiewicz, utalentowana wokalistka młodego pokolenia. Od południa do godzin wieczornych zabawa z DJ-em.

W sobotę strefa food trucków będzie czynna do godz. 22.00, a w niedzielę od 11.00 do 22.00

W ramach Przystanku Food Truck, również w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 - 18.00 w Galerii Muzeum Regionalnego wystawa „Moto Classic Radomsko”. Wstęp wolny.

Więcej o:
food truck przystanek food truck
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE