Majówka w Kinemie. Święto 3 Maja w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda

W środę, 3 maja plac przy Kinemie w Radomsku zapełnił się. Urząd Miasta zaprosił radomszczan na wspólne świętowanie. Zapewniono liczne atrakcje dla całych rodzin, w tym pokazy strażackie ratownicze, muzykę na żywo oraz bogatą ofertę gastronomiczną.

W ramach obchodów Majówki w Kinemie odbyły się pokazy strażackie. Specjaliści ze straży pożarnej zaprezentowali, jak w praktyce wyglądają ich codzienne zadania i jak radzą sobie w sytuacjach kryzysowych. Była to okazja, aby poznać ich pracę z bliska oraz dowiedzieć się, jak bezpiecznie zachowywać się w przypadku pożaru czy wypadku.

W Kinemie nie brakuje też muzyki na żywo. W programie imprezy znajdują się występy lokalnych zespołów, które zagwarantują doskonałą zabawę.

Majówka w Kinemie to idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w miłej atmosferze.

W programie jeszcze gry i konkursy dla rodzin oraz kino na leżakach. Wyświetlony zostanie film: „Zupa Nic”. Impreza ma potrwać do godziny 22.30.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Majówka w Kinemie. Święto 3 Maja w Radomsku Radomsko majówka 2023 2023 Majówka w Kinemie. Święto 3 Maja w Radomsku Radomsko 3 Maja 2023 Kinema
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE