Magdalena Spólnicka numerem 2 na liście KO w wyborach do Sejmu

Magdalena Spólnicka numerem 2 na liście KO w wyborach do Sejmu

Magdalena Spólnicka, przewodnicząca miejskich i powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, wystartuje w wyborach do Sejmu RP, z drugiego miejsca z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu piotrkowskim.

Listy Koalicji Obywatelskiej ogłosił 30 lipca, Grzegorz Schetyna przewodniczący PO. Listę w okręgu piotrkowskim (nr 10) otwiera Cezary Grabarczyk – były wicemarszałek Sejmu, druga jest wspomniana Magdalena Spólnicka. Trzecia i czwarte miejsce dla obecnych posłanek Elżbiety Radziszewskiej i Doroty Rutkowskiej.

- Przed nami bardzo ważne wybory i bardzo trudna kampania, więc „wszystkie ręce na pokład”. Te kilka tygodni kampanii wyborczej z pewnością upłyną pod znakiem wielu spotkań i rozmów z mieszkańcami - o potrzebach, problemach, nadziejach i oczekiwaniach. Będziemy słuchać, rozmawiać i przekonywać zarówno w Radomsku, powiecie radomszczańskim jak i całym okręgu 10, że jesienią warto „postawić” na kandydata Koalicji Obywatelskiej – powiedziała naszemu portalowi Magdalena Spólnicka.

Magdalena Spólnicka startowała do Sejmu w wyborach w 2015 roku (miała wtedy czwarte miejsce na liście). Uzyskała 4048 głosów.

Okręg nr 10 obejmuje: Piotrków, Bełchatów, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice i Rawę Mazowiecką. Do zgarnięcia jest tu 9 mandatów.

Więcej o:
po radomsko platforma radomsko magdalena spólnicka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE