Magdalena Spólnicka: Mam jeszcze chwilę czasu, aby się zdecydować

Magdalena Spólnicka: Mam jeszcze chwilę czasu, aby się zdecydować Fot. M. Kołaczkowski

- Start w wyborach prezydenckich nigdy nie był przeze mnie rozważany - odpowiada Magdalena Spólnicka, przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w programie „W Temacie” na portalu Radomsko24.pl.

- Przecież pani startowała w 2016 roku. Dzisiaj jest pani osobą rozpoznawalną - zauważa Irek Staszczyk, autor programu.

- Mój start w wyborach prezydenckich, to było lata temu. Moja sytuacja zawodowa, życiowa była zupełnie inna. W tej chwili jest diametralnie inna i ten rodzaj aktywności nie jest w tej chwili możliwy. Takiej propozycji nie rozważałam. Nie mam wątpliwość, że Platforma Obywatelska na prezydenta miasta Radomska wystawiła najlepszego kandydata - komentuje Magdalena Spólnicka.

- Może mandat w Sejmiku Województwa Łódzkiego jest w sferze pani zainteresowań - dopytuje Irek Staszczyk.

- Nie podjęłam jeszcze decyzji co do aktywności w wyborach samorządowych. Rozważam różne opcje. mam jeszcze chwilę czasu, żeby się zdecydować - odpowiada Magdalena Spólnicka.

- Kto w końcu sfinansował bilbordy, z których Łukasz Więcek życzy dobrego roku radomszczanom? Raz słyszymy, że Więcek, drugi raz, że Platforma? - pyta autor programu

- Łukasz Więcek. Nic mi na ten temat nie wiadomo, żeby to finansowała Platforma Obywatelska – dodaje gość portalu Radomsko24.pl.

Na premierową rozmowę w programie „W Temacie” z Magdaleną Spólnicką - przewodniczącą Platformy Obywatelskiej w powiecie radomszczańskim, zapraszamy w piątek 2 lutego o godzinie 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk magdalena spólnicka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE