Magdalena Spólnicka: Jakub Jędrzejczak nie odbiera ode mnie telefonów

Magdalena Spólnicka: Jakub Jędrzejczak nie odbiera ode mnie telefonów

Dzisiaj to już historia. Radni z klubu Koalicji Obywatelskiej w Radomsku złożyli rezygnacje z funkcji w radzie i komisjach Rady Miejskiej. Oficjalnie radni Koalicji Obywatelskiej dzisiaj są w opozycji. Nadal nie milkną komentarze na temat obecnej siły politycznej w mieście i powiecie. Radni opozycji podkreślają, że zostali oszukani przez prezydenta Jarosława Ferenca.

-  Bardzo zaskoczyła nas postawa prezydenta miasta Jarosława Ferenca, który wygrał wybory głosami tych ludzi, którzy głosowali, aby w Radomsku nie rządził prezydent PiS czy wspierany przez PiS. Tego nie rozumiemy - komentuje Łukasz Więcek, przewodniczący klubu radnych KO w Radzie Miejskiej.

Są jednak głosy i komentarze przedstawicieli radomszczańskiej Platformy, że dobrze w PO to już było. Teraz nie wiadomo kto podejmuje decyzje i kto rządzi. Oficjalnie nie chcą o tym mówić wolą, aby ich sugestie były anonimowe.

Z takimi komentarzami nie zgadza się Magdalena Spólnicka, przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w Powiecie Radomszczańskim. Dementuje w rozmowie z Irkiem Staszczykiem, że jest już kilka frakcji w radomszczańskiej Platformie.

- Platforma Obywatelska to jedna organizacja, zrzesza kilkadziesiąt osób z terenu miasta i powiatu radomszczańskiego – odpowiada Magdalena Spólnicka

Na pytanie gospodarza programu, czy odbyła się rozmowa pożegnalna z Jakubem Jędrzejczakiem, Magdalena Spólnika stwierdza:

Od momentu złożenia przez Jakuba Jędrzejczaka rezygnacji z członkowska w PO, nie miałam okazji z nim rozmawiać. Nie kontaktował się ze mną, nie odbiera moich telefonów.

Magdalena Spólnika będzie gościem programu „Staszczyk niezależnie”'. Cała rozmowa w piątek 11 maja o godzinie 19.45. Zapraszamy.

Więcej o:
staszczyk niezależnie magdalena spólnicka platforma obywatelska
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE