Maciej Maleńczuk i Rhythm Section Koncert

Maciej Maleńczuk i Rhythm Section Koncert

Maleńczuk+ Rhythm Section Koncert, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności.

Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już Maleńczuk Solo z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł - perkusja, Dominik Wywrocki - kontrabas.

Koncert w Miejski Dom Kultury w Radomsku, 25 listopada, o godz. 19.00. Sprzedaż biletów MDK w Radomsku lub www.kupbilecik.pl.Bilety w cenach od 99 zł – 119 zł. Organizator M Art tel. 531 747 123.

Więcej o:
maciej maleńczuk koncert maciej maleńczuk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE