Łukasz Więcek: Skandal. Spółka z trzema wiceprezesami nie potrafi złożyć oferty

Łukasz Więcek: Skandal. Spółka z trzema wiceprezesami nie potrafi złożyć oferty

Na skrzyżowanie ulic Sucharskiego i Poprzecznej w Radomsku skarżą się mieszkający mają dość przejeżdżających samochodów ciężarowych i notorycznych wypadków. Skrzyżowanie należy do jednych z najniebezpieczniejszych w powiecie radomszczańskim. Do ostatniego groźnego wypadku doszło tam 30 sierpnia. 6 września doszło do spotkania mieszkańców z radnymi miejskimi z KO z Rafałem Dębskim, Łukaszem Więckiem i Piotrem Lisowskim.

- Najbardziej sensownym i logicznym jest budowa sygnalizacji świetlnej w tym miejscu - twierdzi Łukasz Więcek, radny Rady Miejskiej w Radomsku gość programu „Staszczyk niezależnie”.

Zdaniem Łukasza Więcka organ wykonawczy jakimi są prezydent Radomska czy starosta radomszczański, muszą znaleźć pieniądze na przebudowę tego skrzyżowania.

Kto (jaka firma) w 2022 roku będzie odbierała od radomszczan śmieci? To jedno z kolejnych pytań, które padły w rozmowie z Łukaszem Więckiem. 

- Nie wyobrażam sobie, aby było inaczej. To powinna być nasza spółka, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. To co się stało w pierwszym przetargu to jest skandal. Spółka, która ma trzech wiceprezesów, którzy zarabiają po kilkanaście tysięcy złotych, nie potrafi złożyć oferty – komentuje Łukasz Więcek.

Cała rozmowa z radnym Łukaszem Więckiem na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 13 września, godzina 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk łukasz więcek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE