Łukasz Więcek: Nasz wynik to wielkie wyróżnienie, ale też wielka odpowiedzialność. Działamy dalej

8 kwietnia tuż po pierwszej turze wyborów samorządowych, kandydat na prezydenta Radomska Łukasz Więcek zorganizował konferencję prasową. Dziękował na niej swoim wyborcom oraz mówił o historycznym wyniku do Rady Miejskiej Koalicji Obywatelskiej, a także zapowiedział dalsze działanie dla mieszkańców Radomska.

Jak o swoim, ale i wyniku całej Koalicji Obywatelskiej, mówił Kandydat na prezydenta Radomska Łukasz Więcek?

– To wspaniałe, że tak wielu radomszczan zdecydowało się oddać głos na radnych Koalicji Obywatelskiej. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ale również wielka odpowiedzialność. Jesteśmy dumni z tego, że możemy z Państwem współpracować – mówi Łukasz Więcek, kandydat na prezydenta Radomska.

Glos na konferencji zabrała również Magdalena Spólnicka.

- Szanowni Państwo. Jak bardzo potrzebna jest zmiana w Radomsku, pokazaliście wczoraj. Blisko 65% wyborców opowiedziało się za tą zmianą mówiąc stanowcze nie, obecnemu prezydentowi miasta Jarosławowi Ferencowi, a liderem tej zmiany jest właśnie Koalicja Obywatelska. Dla nas 11 mandatów w Radzie Miejskiej to wspólny i historyczny sukces, świetne indywidualne wyniki i samodzielna większość – mówi Magdalena Spólnicka (Koalicja Obywatelska).

Jak dodaje kandydat Łukasz Więcek, ostatnie dni kampanii poświęci do ostatniej minuty na to, żeby przekonać mieszkańców miasta do tego, że warto oddać na niego głos.

- Warto wspierać nasz projekt. Wspólnie przez kolejne dni będziemy działać, bywać w radomszczańskich dzielnicach. I widzimy się podczas wyborów 21 kwietnia - dodaje Łukasz Więcek.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko wybory samorządowe konferencja łukasz więcek druga tura wyborów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE