Łukasz Więcek: Do świąt przedstawimy kandydata PO na prezydenta Radomska

Łukasz Więcek: Do świąt przedstawimy kandydata PO na prezydenta Radomska

- Koalicja Obywatelska opowiada różne rzeczy, różne bajki opowiada. Jestem politycznie niezależny - stwierdził Jarosław Ferenc w programie „W Temacie”. Macie zdolności bajkopisarzy? - pytamy radnego Łukasza Więcka.

- Słyszałem. Tak stwierdził Jarosław Ferenc, prezydent Radomska. Dla  prezydenta  to co mówi poseł Milczanowska, to co mówi PiS ostatnio stało się taką prawdą objawioną. Tam słucha tego bardzo dokładnie - odpowiada na pytanie Łukasz Więcek.

Radomszczanie mogą spać już spokojnie w kwestii składowiska odpadów niebezpiecznych przy ulicy Rozalii w Radomsku?

- Dopóki prezydentem Radomska jest Jarosław Ferenc, to radomszczanie nie mogą spać spokojnie. Prezydent ukrywał informacje o tym składowisku. Dopiero, gdy plany ujrzały światło dzienne i dzięki dociekliwości mieszkańców, gdy wspólnie z radnym Dębskim zorganizowaliśmy protest, dopiero wtedy prezydent zmienił narrację - dodaje gość portalu Radomsko24.pl.

Łukasz Więcek, to kandydat Platformy Obywatelskiej w Radomsku na prezydenta miasta?

- Jest kilka nazwisk, o których z pewnością już pan słyszał. Wśród nich jest moje nazwisko. Będzie konferencja, na której przedstawimy swojego kandydata, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia - deklaruje Łukasz Więcek.

Już dziś wiemy, że konferencję zaplanowano na 15 grudnia.

W programie „W Temacie" w piątek 8 grudnia gościem będzie Łukasz Więcek, radny Rady Miejskiej w Radomsku. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy do oglądania.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk łukasz więcek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE