Łóżka domki dla dzieci. Sprawdź co je wyróżnia

Łóżka domki dla dzieci. Sprawdź co je wyróżnia

Łóżko, które ma w samym założeniu służyć dziecku, powinno spełniać określone wymagania, powinno być wyjątkowe, oryginalne. Teddyroom proponuje swoim klientom coś w zdecydowany sposób się wyróżniającego, a mianowicie łóżko domek. Tedyyroom od lat specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych mebli do pokoju dziecięcego, dla twojego dziecka. Jednym z sztandarowych produktów Teddyroom jest łóżko domek dla dzieci idealnie pasujące do każdego pokoju niezależnie od tego czy jest on urządzony na styl skandynawski, czy też inaczej zaaranżowany. Proponowane łóżeczko to nie tylko oryginalność, ale także estetyka, pełen komfort oraz bezpieczeństwo. Łóżeczko domek produkukowane jest w różnorodnej kolorystyce oraz różnych wielkościach i formach.

Różnorodność form i rozmiarów

Przede wszystkim należy wskazać na to, że produkt Teddyroom to drewniane łóżeczko, a zatem jest to materiał przyjazny, ekologiczny i bezpieczny. Łóżko dziecięce w kształcie domku jest to mebel, który idealnie nadaje się nie tylko do spania oraz odpoczynku. Rzeczywistość pokazuje, że dzieci bardzo chętnie tam się bawią oraz uczą. Tym samym można powiedzieć, że ów mebel dziecięcy jest bardzo uniwersalny. Teddyroom proponuje swoim klientom kilka różnych opcji łóżka domku. Mianowicie daje możliwość wyboru takich opcji jak:

  • łóżko dziecięce domek z barierkami ochronnymi,
  • łóżko domek dla dziecka bez barierek ochronnych,
  • łóżko domek dla dziecka z dodatkową szufladą w dolnej części,

Łóżko dla dziecka domek jest meblem spełniającym wygórowane oczekiwania rodziców oraz przede wszystkim dzieciaków.

Kwestia bezpieczeństwa jest najważniejsza

Firma Teddyroom dołożyła wszelkich starań, aby ich łóżko domek w każdym elemencie było doskonałe. Nie zapomniano także o elemencie, jakim jest specjalna barierka zabezpieczająca. Wiadomo bowiem, że jest to mebel piętrowy, a tym samym w ferworze zabawy mogłoby dojść do niekontrolowanego upadku, przed czym owa barierka ma właśnie zabezpieczać. Mówiąc o kwestiach bezpieczeństwa dzieci, należy również wskazać na to, że łóżko dziecięce w kształcie domku jest produkowane z użyciem bezpiecznych materiałów, farb oraz lakierów posiadających stosowne atesty bezpieczeństwa, gwarantujących nietoksyczność. Łóżko domek z barierkami oraz bez barierek jest meblem, które nie posiada żadnych ostrych krawędzi i zakończeń. Jest to kolejny z elementów gwarantujących pełne bezpieczeństwo korzystania z niego. Bez wątpienia jest to idealne miejsce do spania dla starszego i młodszego dziecka, a w zasadzie to po prostu dla każdego dziecka. Większą ilość szczegółów można pozyskać na temat tego łóżka ze strony internetowej Teddyroom.pl. Niemniej jednak w tym miejscu musimy podkreślić jeszcze jeden istotny aspekt, a mianowicie zastosowany materac.

Dostosowany do wygórowanych wymagań

Łóżeczko w kształcie domku samo w sobie robi wrażenie. Nie spełniałoby ono jednak swojej roli w pełni gdyby nie było wyposażone w odpowiedni materac. Teddyroom w swoich łóżkach domkach zastosował materace zapewniające zdrowy i spokojny sen. Są to materace strefowe wykonane ze specjalistycznej pianki, które zapewniają właściwe podparcie kręgosłupa dziecka w każdym jego odcinku. Teddyroom ma świadomość jak istotnym szczegółem jest zapewnienie owego właściwego podparcia dla kręgosłupa już od najmłodszych lat. Dlatego też Teddyroom proponuje materace bezpieczne dla dzieci, dla ich rozwoju, a dowodem na to jest specjalistyczny certyfikat Oeko-Tex 100, którym są one opatrzone. Każde łóżeczko posiada materac dostosowany rozmiarami do swojej wielkości. Najczęściej są to rozmiary 180x90 cm, 160x80 cm oraz 140x70 cm.

Łóżko dla dziecka domek zapewnia mu spokojny sen i jest to idealne miejsce do przebywania przez cały dzień. Teddyroom gwarantuje spełnienie oczekiwań, daje możliwość zakupu łóżka w standardowych lub też wybranych przez klienta wymiarach. Teddyroom gwarantuje też bardzo szybką dostawę pod wskazany adres, a jako że jest firmą polską, to w tym aspekcie jest w stanie ową szybką dostawę zrealizować.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE