Ligowe granie i pomaganie METPRIM Volley Radomsko

Ligowe granie i pomaganie METPRIM Volley Radomsko

W sobotę 2 grudnia MEPTRIM Volley Radomsko zagra spotkanie w II lidze siatkówki z aspirującym do awansu KS Rudzniec. Mecz ten będzie miał także charytatywny charakter, gdyż siatkarze zagrają dla Ani Zbierańskiej uczennicy I LO, która zmaga się z ciężką chorobą.

Sponsorzy i rodzina partnerów klubu przygotowali liczne atrakcje dla dzieci i kibiców: konkursy z nagrodami i bony podarunkowe, Strefę Małego Kibica, występy dzieci z Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”, mały słodki poczęstunek i wyjątkową licytację, która ruszy piątek 1 grudnia o 19.00 na Faceboku klubu.

Początek spotkania o godz. 17.00 w miejskiej hali przy ul. Św. Jadwigi Królowej. Mecz będzie można obejrzeć na Youtube Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku

Klub Volley Radomsko i Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie zapraszają 3 grudnia na Turniej Minisiatkówki ph. „Bądź świadomy-trenuj zdrowo”. To ostatni tegoroczny turniej dla najmłodszych adeptów siatkówki Akademii Volley Radomsko oraz uczniów PSP w Kietlinie. Wydarzenie zapowiada się interesująco. Na jego uczestników oprócz siatkarskich emocji czekają niespodzianki oraz pyszne, zdrowe jedzenie. Start o godz. 10.00.

Więcej o:
volley volley radomsko siatkówka metprim volley radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE