Licytacje dla WOŚP w ZSE-E w Radomsku

Licytacje dla WOŚP w ZSE-E w Radomsku

Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Elektryczno - Elektrycznych w Radomsku ponownie włączyła się do grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W piątek od godz. 9 w szkole trwają licytacje przeróżnych gadżetów i voucherów, z których zysk przekazany zostanie na WOŚP.

W szkole zorganizowano 28. finał WOŚP. Od godziny 9 rozpoczęły się losowania i licytacje przeróżnych gadżetów i innych ciekawych przedmiotów. Zakupić i skosztować można również domowych wypieków. Szkołę wsparło wiele firm i organizacji przekazując cenne fanty do licytacji.

Także nasza redakcja przyłączyła się do akcji, przekazując voucher na przeprowadzenie kolejnego odcinka programu Pod Prąd. Jesteśmy bardzo ciekawi wyniku licytacji!

Oprócz tego wylicytować można m.in.: dwa indywidualne miejsce parkingowe, obsługę VIP w szatni, przełożenie niezapowiedzianej kartkówki dla klasy, dzień bez odpowiedzi ustnej dla klasy, a także strzyżenie, voucher dla pary na imprezę Karnawałową, vouchery do „Zagadkowo”, CROPP, HOUSE, RESERVED, na usługę piercing, na tatuaż, na stylizację rzęs i makijaż wieczorowy, zegarek am:pm, słuchawki Bluetooth XMUSIC, power bank, głośnik. A przed szkołą stanął specjalny samochód, który ma tyle samo lat co trwa akcja WOŚP.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału, przeznaczone będą dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Więcej o:
wośp wośp 2020 wośp radomsko wośp zse-e radomsko wośp mdk radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE