„Lekcja WF z Mistrzem”. Zajęcia poprowadziła Aleksandra Jagieło

„Lekcja WF z Mistrzem” to niezwykle ciekawa inicjatywa dla młodych adeptów sportu. W PSP 7 w Radomsku odbyły się takie zajęcia, a poprowadziła je sama Aleksandra Jagieło.

We wtorek 21 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku odbyła się „Lekcja WF z Mistrzem”. Zajęcia poprowadziła Aleksandra Jagieło, była reprezentantka Polski w siatkówce, dwukrotna mistrzyni Europy. Na początku opowiedziała o swoich początkach, jak ona zaczęła swoją przygodę z siatkówką, o czasach szkolnych. Zaprezentowała medale, które zdobyła, zdobyte zarówno w reprezentacji, jak i w klubie.

  Bardzo dużo czasu spędzamy dzisiaj przy telefonach, komputerach, dlatego trzeba robić wszystko, żeby zachęcać do uprawiania sportu, ruszania się, wychodzenia z domu. Siatkówka to dla mnie najpiękniejszy sport. Zarówno siatkówka męska, jak i pań mają obecnie swoje „pięć minut” i trzeba to wykorzystać. Uwielbiam spotkania z dzieciakami, bardzo lubię opowiadać o tym, co mnie spotkało, jaka fantastyczna przygoda w życiu i wierzę, że znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która zaczerpnie z tej opowieści i tym zmobilizuję czy zachęcę, by ten sport uprawiać i walczyć o swoje marzenia – mówi Aleksandra Jagieło była reprezentantka Polski w siatkówce.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
volley radomsko metrprim volley radomsko siatkówka siatkówka radomsko psp nr 7
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE