Lechia Tomaszów - Mechnik Radomsko 4-3

Drużyna Mechanika przegrała wyjazdowe spotkanie z Lechią Tomaszów 4-3. Piłkarze z Tomaszowa Mazowieckiego to najlepsza drużyna w klasie okręgowej i sobotnie zwycięstwo dało jej awans do IV... ››

Drużyna Mechanika przegrała wyjazdowe spotkanie z Lechią Tomaszów 4-3. Piłkarze z Tomaszowa Mazowieckiego to najlepsza drużyna w klasie okręgowej i sobotnie zwycięstwo dało jej awans do IV ligi. Nasz zespół walczył ambitnie przez cały mecz i spotkanie mogło się podobać.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Mechanik Radomsko 4:3

20’ Jeske 1:1

41’ Nowacki 2:1

58' Nowacki 3:2

65' Szymczak 4:2

1’ Kowalski 0:1

49' Radziejewski 2:2 (k)

83’ Brych 4:3

Mechanik: Błasiak – Tazbir, Lenart, Michalak, Mysłek, Olejnik, Kowalski, Brych (Bitnerowski ), Szewczyk, Radziejewski, Krwaczykowski.

Już w 1 minucie po dośrodkowaniu Brycha grający trener naszego zespołu Krzysztof Kowalski trafił w prawe okienko bramki gospodarzy i Mechanik prowadził 1-0. Lechia zaczęła więc atakować ale ofensywa nie była skuteczna.

W 20 minucie nasz bramkarz próbował wyłapać dośrodkowanie jednak minął się z piłką a Jeske wykorzystał sytuację i było 1-1.
W 41 minucie Piłkarze Lechii szybko rozegrali rzut wolny czym zaskoczyli naszych obrońców i Nowacki strzelił bramke na 2-1.

Tuz po przerwie po zagraniu ręką zawodników z Tomaszowa sędzia przyznał rzut karny dla naszego zespołu, który na bramkę zamienił Radziejewski i było 2-2.
Lechia znów zaczyna atakować. W 58 i 65 minucie po prostopadłych podaniach strzeliła 2 gole i objęła prowadzenie 4-2.

W końcówce znów zrywa się Mechanik, w 87 minucie błąd obrońców wykorzystał Brych i po strzelonym golu zmniejszył prowadzenie Lechii na 4-3.
W doliczonym czasie gry po faulu naszego bramkarza Lechia wykonywała jeszcze rzut karny, jednak Łukasz Rak strzelił bardzo niecelnie i mecz zakończył się wynikiem 4-3.

W związku z niedzielnym zwycięstwem 4-3 Concordii nad Świtem Kamieńsk drużyna z Tomaszowa na 5 kolejek przed końcem rozgrywek zapewniła sobie 1 miejsce w tabeli i awans do 4 ligi.

Mechanik w tabeli jest 13 i w kolejnych spotkaniach musi walczyć przed spatkiem do A klasy