Ktoś kradnie emblematy samochodowe na ul. Jagiellońskiej

- Na osiedlu przy ul. Jagiellońskiej w Radomsku grasuje złodziej emblematów samochodowych - zaalarmowała nas jedna z czytelniczek portalu Radomsko24.pl.

- Na osiedlu przy ul. Jagiellońskiej w Radomsku grasuje złodziej emblematów samochodowych  -  zaalarmowała nas jedna z czytelniczek portalu Radomsko24.pl.
Fot. ilustracyjne
- Na wspomnianym osiedlu grasuje złodziej samochodowych emblematów. Sama zostałam poszkodowana już dwukrotnie.  Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w lipcu, gdzie parę aut zostało okradzionych z jednego bądź dwóch emblematów. Nie są to tanie rzeczy i są niestety ciężko dostępne. Poprzedniej nocy ponownie okradzionych zostało parę aut. Sprawa została zgłoszona na policję w lipcu, aczkolwiek jak widać nie przyniosła żadnego rezultatu -  czytamy w mailu od czytelniczki.

Zwróciliśmy się do radomszczańskiej policji z prośbą o komentarz. W krótkiej odpowiedzi od rzecznika prasowego podkom. Anety Komorowskiej przeczytaliśmy: W lipcu tego roku przyjęliśmy dwa zawiadomienia w sprawie kradzieży emblematów z marką samochodu. Przy czym, w przypadku jednego z pojazdów czyn ten miał miejsce dwa razy. Sprawcy nie ustalono.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko nagłośnienie tej sprawy i apelowanie o czujność mieszkańców osiedla przy ul. Jagiellońskiej, co być może przyczyni się to do wskazania złodzieja.

Podobają ci się nasze newsy? Polub Radomsko24.pl na Facebooku TUTAJ!

Więcej o:
policja 112 złodziej
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE