Krzysztof Ciupiński: To nie jest moja ciotka

Krzysztof Ciupiński: To nie jest moja ciotka

27 lipca, do Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim złożony został wniosek o zorganizowanie referendum w sprawie odwołania wójta gm. Ładzice.

- Złożyliśmy wniosek o zwołanie referendum w gminie Ładzice. Pod wnioskiem o odwołanie wójta zebraliśmy 870 głosów, przy niespełna 400 wymaganych do zorganizowania głosowania - wyjaśnia Katarzyna Sikorska pełnomocnik inicjatora referendum w gminie Ładzice

- Całe zamieszanie powstałe w gminie związane z likwidacją ośrodka zdrowia jest podyktowane tym, że placówkę docelowo ma przejąć pani doktor Ciupińska, która jest ciotką wójta - stwierdziła w rozmowie na portalu Radomsko24.pl, Katarzyna Sikorska pełnomocnik inicjatora referendum w gm. Ładzice.

- To nie jest moja ciotka - stanowczo dementuje w programie „Staszczyk niezależnie”, wójt gminy Ładzice, Krzysztof Ciupiński, gość portalu Radomsko24.pl

- Zarzuty kierowane pod moim adresem godzą nie tylko w dobre imię moje, ale także w pracowników urzędu i są bezpodstawne – dodaje, gość portalu Radomsko24.pl.

Cała rozmowa z Krzysztofem Ciupińskim, wójtem gm. Ładzice, w środę 4 sierpnia, o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk krzysztof ciupiński
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE