Krzysztof Ciecióra został powołany na stanowisko Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Krzysztof Ciecióra został powołany na stanowisko Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Fot. facebook/Krzysztof Ciecióra

Potwierdziły się nasze wczorajsze informacje. Radomszczanin, dotychczasowy wicewojewoda łódzki – Krzysztof Ciecióra, został Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nominację odebrał 9 listopada 2021 r. z rąk wicepremiera Henryka Kowalczyka.

- Serdecznie dziękuję za zaufanie. Nominację na wiceministra w Rządzie Rzeczypospolitej Polskiej traktuję jako docenienie dotychczasowej pracy, ale też potrzebę mocniejszego zaangażowania się w sprawy najważniejsze dla naszego regionu, o których na pewno nie zapomnę. Jestem pewien, że jako przedstawiciele środowiska OdNowa mamy coś ciekawego do zaoferowania, dlatego biorę się od razu do pracy – mówił Krzysztof Ciecióra, wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tuż po odebraniu nominacji.

Krzysztof Ciecóra jest absolwentem Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Radomsku. Studia ukończył na Wydziale Historyczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego. Kształcił się także na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i zdobył tytuł MBA na EY Academy.

W trakcie studiów pełnił funkcję m.in.: przewodniczącego samorządu studenckiego UO, a w okresie 2010–2014 był członkiem Rady Studentów Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej o:
radomsko krzysztof ciecióra wiceminister rolnictwa nominacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE