Radomsko, Łódzkie 17.7o środa, 23 Października 2019
ważne informacje
  • 14:10 Ocalmy Przemka! Były piłkarz RKS Radomsko potrzebuje pomocy czytaj dalej

Krzysztof Ciecióra podsumował kampanię wyborczą

Miasto
Beata Januszewska

W czwartek, 10 października kandydat na posła w wyborach parlamentarnych partii Prawa i Sprawiedliwość, Krzysztof Ciecióra oprócz podsumowania kampanii, złożył też podziękowania i gratulacje dla pozostałych kontrkandydatów. Zachęcał też do głosowania już w tę niedzielę, 13 października.

Krzysztof Ciecióra spotkanie z dziennikarzami zorganizował w centrum miasta. Oprócz podsumowania przebiegu kampanii, podziękowań dla pozostałych kandydatów, przedstawił również najważniejsze punkty w swoim programie wyborczym.

- Podsumowując moją kampanię do parlamentu chciałbym podziękować i pogratulować wszystkim kandydatom z Radomska i powiatu radomszczańskiego. Bardzo dziękuję za tą merytoryczną kampanię. Myślę, że ta dyskusja na temat tego co jest najważniejsze w najbliższych latach dla Radomska i powiatu, była potrzebna. Jako poseł na pewno będę zabiegał o te zapisy w programie, które przedstawiałem, czyli obwodnica miasta, walka o czyste powietrze, wykorzystanie potencjału centralnego portu komunikacyjnego, odkrywka w Złoczewie. Bardzo zależy mi na tym, by doprowadzić do tego, aby pendolino w Radomsku się zatrzymywało
- mówił Krzysztof Ciecióra.

komentarze