Krzysztof Ciecióra dziękuje za głosy i zapowiada chęć współpracy z Radomskiem i posłem Milczanowską

Wicewojewoda Łódzki Krzysztof Ciecióra, 23 października podziękowała wyborcom za oddane na niego głosy. W wyborach parlamentarnych startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zapowiedział dalszą współpracę z władzami miasta, a także z wybraną z okręgu nr 10 poseł Anną Milczanowską.

Podczas konferencji Krzysztof Ciecióra nie tylko dziękował za oddane głosy. Zapowiedział również chęć współpracy z władzami samorządowymi Radomska oraz z posłem ziemi radomszczańskiej Anną Milczanowską. Poprzez media pogratulował Milczanowskiej osiągniętego wyniku w wyborach. W planach na najbliższe cztery lata Ciecióra ma jeszcze bardziej efektywną pracę na rzecz miasta.

- Chciałem podziękować wszystkim radomszczanom za oddane na mnie głosy. Były one w dużej ilości. Jestem zaskoczony tą skalą poparcia z tego względu, że zająłem drugie miejsce na liście Zjednoczonej Prawicy wśród kandydatów, którzy startowali w tych wyborach. Miałem drugi wynik w Radomsku i w powiecie radomszczańskim spośród wszystkich kandydatów i za to bardzo dziękuję. Jest to z pewnością duży potencjał do dalszej aktywności. Chciałbym również się zobowiązać, że będę wspierał i miasto i mieszkańców żeby te istotne zadania, jak budowa obwodnicy, walka z zanieczyszczonym powietrzem, czy wszystkie projekty infrastrukturalne, aby były realizowane
- mówił Krzystof Ciecióra.

Czytaj także: Ostateczne wyniki wyborów dla okręgu nr 10

Więcej o:
krzysztof ciecióra radomsko pis radomsko wybory 2019 wybory parlamentarne
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE