Kradli biżuterię. Zostali zatrzymani

Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku wyjaśnili okoliczności kradzieży złotej biżuterii. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2012 roku a pokrzywdzony zawiadomienie złożył dopiero 10 maja br. Funkcjo...

Policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńsku wyjaśnili okoliczności kradzieży złotej biżuterii. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2012 roku a pokrzywdzony zawiadomienie złożył dopiero 10 maja br.

Funkcjonariusze ustalili, że 20 – latka wraz ze swoim o trzy lata starszym znajomym wykorzystała zaufanie pokrzywdzonego i podczas pobytu w jego domu ukradła biżuterię wartą 4 tys. złotych. Po kilku miesiącach 23 -latek skontaktował się z pokrzywdzonym i złożył mu ofertę. Chciał, aby ofiara odkupiła swoje złoto za 2 tysiące złotych.

14 maja 2013 roku przestępczy duet z gminy Kamieńsk usłyszał zarzuty. Wszystko wskazuje na to, że kobieta odpowie za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast, 23 -latek odpowie za usiłowanie oszustwa, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

na podstawie KWP Łódź

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE