Koronawirus: wojewoda odwołał dla publiczności imprezy masowe w województwie łódzkim

Koronawirus: wojewoda odwołał dla publiczności imprezy masowe w województwie łódzkim Fot. lodzkie.eu

W związku z zagrożeniem koronawirusem wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński podjął decyzję o odwołaniu dla publiczności trzech imprez masowych, które miały zostać zorganizowane w województwie łódzkim w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Zgodnie z decyzją wojewody, widzowie nie będą mogli uczestniczyć w zaplanowanych na 14 marca Mistrzostwach Świata Super Enduro w łódzkiej Atlas Arenie. W planowanym terminie nie odbędzie się Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej „Yapa”. Z kolei widowisko sportowe Celtic Gladiator w Bełchatowie może się odbyć, pod warunkiem, że przeprowadzona zostanie z niego transmisja. 

Przeczytaj: Z powodu koronawirusa odwołano konkurs w Kodrębie

Wojewoda zaapelował do organizatorów imprez niemasowych, ale przewidujących dużą liczbę uczestników, żeby zastanowili się nad rezygnacją z ich organizacji. 
 
Z kolei Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski przesłał do wszystkich szkół w regionie informację o wprowadzeniu zakazu organizowania wycieczek oraz przyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek. Zakaz dotyczy również organizowania zbiorowych wyjść uczniów do placówek kulturalnych oraz wydarzeń na terenie szkół takich jak akademie, apele czy koncerty. 
Więcej o:
koronawirus odwołane imprezy wojewoda łódzki koronawirus radomsko szpital radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE