Koronawirus: ważne informacje o funkcjonowaniu radomszczańskiego szpitala

Koronawirus: ważne informacje o funkcjonowaniu radomszczańskiego szpitala

W związku z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Szpital Powiatowy w Radomsku przekazał najważniejsze informacje dla pacjentów, dotyczące funkcjonowania placówki.

Wizyty w poradniach specjalistycznych ograniczone są jedynie do przypadków pilnych.

Pracownicy Rejestracji Medycznej na bieżąco będą kontaktować się ze wszystkimi zarejestrowanymi pacjentami. Postulują, aby część wizyt była realizowana w formie porady telefonicznej z lekarzem.

Na podstawie wstępnego wywiadu pracownicy szpitala postarają się ustalić alternatywny termin wizyty lekarskiej, bądź przedstawić możliwość bezpośredniej konsultacji telefonicznej z lekarzem. W sytuacjach konieczności bezpośredniej wizyty pacjenta w poradni należy unikać dużych skupisk osób oczekujących.

Planowane zabiegi - na dzień dzisiejszy nie są zawieszone.

W przypadku nowych skierowań wydanych przez lekarzy POZ lub lekarzy specjalistów należy skontaktować się telefonicznie z sekretariatami Oddziałów zabiegowych celem ustalenia terminów zabiegów.

Badania diagnostyczne - na dzień dzisiejszy nie są zawieszone.

W przypadku nowych skierowań wydanych przez lekarzy specjalistów należy skontaktować się telefonicznie z rejestracją Zakładu Diagnostyki Obrazowej oraz pracowniami Szpitala celem ustalenia terminów badań diagnostycznych.

Powyższe informacje obowiązują na dzień 16 marca 2020 r. O wszelkich nowych zmianach Szpital będzie na bieżąco informować.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko szpital radomsko funkcjonowanie szpitala
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE