Koronawirus: 13 kolejnych zgonów, w tym w Szpitalu Powiatowym w Radomsku

Koronawirus: 13 kolejnych zgonów, w tym w Szpitalu Powiatowym w Radomsku Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci kolejnych 13 mieszkańców województwa łódzkiego zakażonych koronawirusem. Wśród zmarłych osób jest pacjent Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Zmarłe osoby to:

- 72-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Zgierskim Centrum Kardiologii w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z Łodzi.

- 86-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

- 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego.

- 77-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu sieradzkiego.

- 69-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z Łodzi.

- 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w WSS. im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

- 87-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w WSS im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 74-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w WSS im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 86-letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSS im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 89-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w WSS im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

- 97-letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSS im. Biegańskiego w Łodzi oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z Łodzi.

- 91-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Szpitalu Powiatowym w Radomsku oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w TCZ w Tomaszowie Mazowieckim oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus radomsko szpital koronawirus województwo łódzkie śmierć
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE