Konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej

Konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej odbyła się w niedzielę 25 września. Jej gospodarzem był Jacek Zacharewicz - kandydat PO na Posła RP.Konwencja odbyła się w Ośrodku TED, byli na niej... ››

Konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej odbyła się w niedzielę 25 września. Jej gospodarzem był Jacek Zacharewicz - kandydat PO na Posła RP.Konwencja odbyła się w Ośrodku TED, byli na niej obecni działacze oraz sympatycy PO - wśród nich był m.in. Cezary Grabarczyk - Minister Infrastruktury, Ludomir Pencina - kandydat PO na senatora, Robert Zakrzewski - Starosta Radomszczański czy Jakub Jędrzejczak - radny Sejmiku Wojewódzkiego.Podczas konwencji zaprezentowano historię Platformy Obywatelskiej, a także jej program (w dość nietypowy, bo żartobliwy, sposób). Głównym tematem spotkania były jednak wybory parlamentarne i dwaj kandydaci PO - Jacek Zacharewicz i Ludomir Pęcina. Oprócz wypowiedzi samych kandydatów uczestnicy konwencji mogli także zobaczyć spoty wyborcze oraz materiały reklamowe, a także posłuchać głosów poparcia.Konwencja była także okazją do zaprezentowania sztabów honorowych. Wśród osób ponad pięćdziesięciu osób popierających Jacka Zacharewicza znaleźli się m.in.: Jacek Krzynówek, Andrzej Chodkowski, Tadeusz Dąbrowski, Radosław Pigoń, Zofia Gzik, Sławomir Dobosz, Zygmunt Kośny czy Czesław Polcyn.

 

Kolejnym działaniem podczas kampanii wyborczej prowadzonej przez lokalnych polityków będzie konferencja prasowa Krzysztofa Maciejewskiego z PiS w dniu 27 września. Pojawi się na niej Antoni Macierewicz.

Więcej o:
wybory 2011 sejm platforma obywatelska jacek zacharewicz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE