Kontakt z PUP w Radomsku tylko telefonicznie

Kontakt z PUP w Radomsku tylko telefonicznie

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że od dnia 16 marca, rejestracja w Urzędzie oraz potwierdzenie gotowości do podjęcia zatrudnienia będzie możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

- W sprawie rejestracji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 59 lub, w przypadku osób chcących się zarejestrować w Filii PUP w Przedborzu - 44 781 21 22. Informujemy również o możliwości skorzystania z rejestracji on line za pośrednictwem naszej strony internetowej TUTAJ lub bezpośrednio przez portal www.praca.gov.pl- informuje Marta Michalczyk z PUP w Radomsku.

Zobacz: PUP prosi o ograniczenie wizyt

Urzędnicy proszą o to, aby wszelkie wnioski, zaświadczenia, zgłoszenia wysyłać w formie elektronicznej. Można w tym celu skorzystać z adresu e-mail: lora@praca.gov.pl lub sekretariat@pup-radomsko.pl, serwisu praca.gov.pl lub platformy e-PUAP. W szczególności wnioski o wydawanie zaświadczeń można składać z wykorzystaniem serwisu praca.gov.pl

W innych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 44 683 73 56 do 58.

Pracodawcy zainteresowani zatrudnianiem cudzoziemców proszeni są o składanie wszelkich druków w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu praca.gov.pl  lub platformy e-PUAP.

Termin naboru wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej zostaje wstrzymany do odwołania. Wstrzymane zostają również do odwołania wszystkie zaplanowane giełdy pracy, porady i spotkania grupowe, m.in. spotkania dotyczące wypełniania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Wszystkie powyższe zalecenia obowiązywać będą do odwołania.

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko pup radomsko pup w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE