Konkurs. Zaprojektuj świąteczno-noworoczną e-kartkę i wygraj nagrody

Pracownicy magistratu zapraszają do udziału w świątecznym konkursie. Do wygrania nagrody niespodzianki – miejskie upominki.

Pracownicy magistratu zapraszają do udziału w świątecznym konkursie. Do wygrania nagrody niespodzianki – miejskie upominki.
fot. UM
Zbliża się najpiękniejszy czas roku kalendarzowego - święta Bożego Narodzenia i powitanie Nowego Roku. To niezwykła pora wysyłania do mieszkających w najodleglejszych zakątkach świata bliskich kartek z życzeniami. I choć ciągle żywy jest zwyczaj rozsyłania tradycyjnych kart pocztowych, to coraz bardziej popularną formą przekazywania serdeczności staje się kartka elektroniczna. Z myślą o wszystkich, którzy w ten sposób chcieliby złożyć życzenia rodzinie, przyjaciołom i znajomym magistrat organizuje konkurs na świąteczno – noworoczną kartkę elektroniczną z Radomska.

Do udziału urząd miasta zaprasza pasjonatów grafiki komputerowej, których projekty e-kartek wzbogacą miejską aplikację wysyłania kartek elektronicznych. Oprócz zgodności z tematem liczy się  pomysłowość i oryginalne ujęcie tematu.

Kartki można przesyłać na adres promocja@radomsko.pl w terminie do 18 grudnia br. Do wygrania nagrody niespodzianki - miejskie upominki. Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie dostępnym poniżej.

Więcej o:
boże narodzenie 2014 kartka konkurs urząd miasta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE