Konkurs „Z górki na pazurki” rozstrzygnięty

Konkurs „Z górki na pazurki” rozstrzygnięty Fot. UM Radomsko

Rozstrzygnięto XVI edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego ph. „Z górki na pazurki – moje ferie”, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku.

Na konkurs wpłynęło 505 prac w trzech kategoriach wiekowych:

- I (6-8 lat) 128 prac
- II (9-11 lat) 267 prac
- III (12-13 lat) 110 prac

Prace oceniła komisja w składzie: Przewodnicząca: Ewelina Hofman- Wróblewska - artysta plastyk, członkowie: Karolina Mysłek – artysta plastyk, Malwina Cieślik – artysta plastyk.

W kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrody:

I miejsce – Aleksandra Hebda z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
I miejsce – Alicja Sowa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku

II miejsce – Maria Broszkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
II miejsce – Marcelina Tomczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie

III miejsce - Lena Bąk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
III miejsce - Alicja Nowakowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w
Radomsku

Wyróżnienia:

- Kaja Dróżka z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobryszycach
- Maja Dulewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
- Zuzanna Gorgoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku
- Alicja Jusiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie
- Iga Komorowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
- Lena Majdańska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
- Szymon Mazurek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
- Natalia Mróz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
- Zofia Rogaczewska ze Szkoły Podstawowej w Łękińsku
- Nataniel Rycaj ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublinie
- Gabriela Skóra z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
- Dominik Solecki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Słupicy
- Lena Zatoń z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku

W kategorii od 9 do 11 lat przyznano nagrody:

I miejsce - Gaja Kondrat ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
I miejsce - Dominik Pechta z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

II miejsce – Zofia Knapik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie (za dwie prace)
II miejsce – Weronika Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku

III miejsce - Monika Blada z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach
III miejsce – Hanna Wesołowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce – Kacper Wódka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku.

Wyróżnienia:

- Hanna Bednarska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
- Konrad Bilski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie
- Wiktoria Famulska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brudzicach
- Kinga Jończyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku
- Izabela Juszczak ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
- Maja Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie
- Nina Kozak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
- Maja Leśniak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach
- Gabriela Łoza z Osiedlowego Domu Kultury „Okrąglak” w Zamościu
- Jan Osak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
- Filip Paul z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
- Zuzanna Szymczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
- Paweł Wojciechowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku

W kategorii od 12 do 13 lat przyznano nagrody:

I miejsce – Julia Hofman z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku
I miejsce – Wiktoria Poteralska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku

II miejsce – Marcelina Purgał z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie
II miejsce – Natalia Węgrzyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie

III miejsce – Dominika Dziwińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
III miejsce – Judyta Jagusztyn z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
III miejsce – Lena Wołoch ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu

Wyróżnienia:

- Maja Bartoń z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
- Maja Chwała ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
- Kinga Chwastek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku
- Maria Gąćkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie
- Marcin Gryglewski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie
- Alicja Kacprowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pławnie
- Angelika Kłosińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
- Lena Koperska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kodrębie
- Wiktoria Matuszak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach
- Krzysztof Skowronek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku
- Bartosz Smutek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach
- Jakub Świderek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Więcej o:
radomsko mbp radomsko biblioteka radomsko konkurs z górki na pazurki wyniki konkursu
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE