Konkurs plastyczny "Moja rodzina, mój dom, moje miasto"

Jeszcze do 22 maja można oddawać prace plastyczne na konkurs "Moja rodzina, mój dom, moje miasto".

Jeszcze do 22 maja można oddawać prace plastyczne na konkurs "Moja rodzina, mój dom, moje miasto". Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Radomsku.

mdkradomsko.pl
Celem konkursu jest uświadomienie znaczenia rodziny w życiu człowieka oraz oddanie za pomocą sztuki oddania i przywiązania do rodziny.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ponadgimnazjalnych, przedszkolaków oraz osób indywidualnych. Prace muszą być wykonane na kartonie w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej (np. tempera, grafika, kredka, plakatówka). Ważne jest, aby umieścić na odwrocie następujące dane: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, oraz kategorię wiekową, a także, w przypadku szkół, pieczęć szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna artystycznego, oraz adres i numer telefonu w przypadku zgłoszenia indywidualnego.

Prace będą oceniane w następujących kategoriach:
- przedszkolaki
- kl. I-III
- kl. IV-VI
- kl. I-III gimnazjum
- szkoły ponadgimnazjalne oraz dorosłe osoby indywidualne.

Prace należy złożyć do 22 maja w MDK-u w Dziale Edukacji Kulturalnej. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 2 czerwca o godzinie 11.00. Prace, które zostaną nagrodzone zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej, a pozostałe prace należy odebrać do 14 czerwca.

Więcej o:
konkurs plastyczny moja rodzina mój dom moje miasto miejski dom kultury
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE