Konkurs na pojazd przyszłości w gminie Ładzice

Konkurs na pojazd przyszłości w gminie Ładzice Fot. Urząd Gminy Ładzice

Gminna Biblioteka Publiczna w Ładzicach ogłasza konkurs plastyczny pt. Ekopojazd – pojazd przyszłości. To w związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Rozwoju 2020. Konkurs przeprowadzony będzie w formie mieszanej: drogą tradycyjną i elektroniczną.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas I - III, z terenu gminy Ładzice. Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie talentów plastycznych dzieci i młodzieży oraz rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci poprzez prace plastyczne oraz edukacja ekologiczna w zakresie poprawy jakości powietrza - pozytywne przekonania i postawy społeczne oparte na świadomości wpływu zanieczyszczeń na zdrowie oraz komfort życia.

Tematyka prac plastycznych dotyczy pomysłów na pojazd przyszłości, który będzie przyjazny dla planety. Technika wykonania prac: dowolna (rysunek, wyklejanka, wydzieranka itd. Format prac plastycznych: A4 lub A3. Szczegóły konkursu na stronie Urzędu Gminy Ładzice.

Termin nadsyłania prac upływa 24 września 2020 r. Decyduje data wpływu do Organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbędzie się w terminie do 29 września.

Więcej o:
ładzice powiat radomszczański konkurs pojazd przyszłości
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE