Konkurs na harcerską kartkę pocztową. Daj lajka!

Hufiec ZHP Radomsko będzie obchodził w czerwcu stulecie harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej. Z tej okazji organizowanych jest szereg wydarzeń. Właśnie ogłoszono facebookowe głosowanie na kartkę pocztową

Hufiec ZHP Radomsko będzie obchodził w czerwcu stulecie harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej. Z tej okazji organizowanych jest szereg wydarzeń. Właśnie ogłoszono facebookowe głosowanie na kartkę pocztową.


Zakończyło się już przyjmowanie prac na ten konkurs. Teraz internauci, posiadający konto w serwisie Facebook, będą mogli zagłosować na projekt, który najbardziej się im podoba. Głosowanie odbywa się poprzez kliknięcie na "lajka" przy wybranym zdjęciu. Oczywiście głos można oddać na więcej niż jeden projekt. Do wyboru jest ich aż 14.

Czas głosowania mija w poniedziałek 2 maja o godz. 23:59. Projekt, który zwycięży, stanie się kartką pocztową rozdawaną podczas obchodów stulecia harcerstwa w naszym regionie.

Komisja konkursowa nie wyklucza, że oprócz pracy wybranej przez internautów, wykorzystane zostaną także inne do stworzenia kolejnej kartki pocztowej lub znaczka.

Głosować można w tym miejscu.

W hufcu trwają intensywne przygotowania do obchodów stulecia. Główne uroczystości odbędą się w dniach 5-7 czerwca. W planach jest m.in. wystawa, kino pod chmurką, koncert oraz przemarsz ulicami miasta. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, dzięki któremu można być na bieżąco informowanym o działaniach.

Więcej o:
harcerstwo hufiec zhp konkurs kartka pocztowa jubileusz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE