Konkurs foto: „Projekt Moje Miasto 365 Radomsko”

Konkurs foto: „Projekt Moje Miasto 365 Radomsko”

Fundacja FotoPozytyw zaprasza wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w „Projekcie Moje Miasto 365 Radomsko”.

Uczestnictwo jest bezpłatne, a dodawanie zdjęć możliwe jako post w wydarzeniu na fanpage FotoPozytyw.

- Nasz projekt adresowany jest do wszystkich fotografujących, którzy ukończyli 13 lat a tematem jest dosłownie wszystko: ludzie, pejzaż, architektura, zabytki, flora i fauna. Projekt jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych i związanych z miastem Radomsko, bez względu na wiek zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych korzystających świadomie z medium jakim jest fotografia - mówią w Fundacji.

Zgłoszone prace wezmą udział w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Autor zdjęcia z największą liczbą pozytywnych laików otrzyma kubek właśnie z tym zdjęciem oraz fundacyjne gadżety.

Począwszy od stycznia 2018, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do projektu. Uczestnicy zgłaszają amatorskie jak również profesjonalne zdjęcia przedstawiające miasto Radomsko w dowolności interpretacji projektu. Projekt będzie realizowany comiesięcznie, tak więc powstanie kolekcja 12 kubków. „PROJEKT Moje Miasto 365 RADOMSKO” zakończy wystawa, oraz planowane jest również wydanie albumu fotograficznego ze zdjęć zamieszczanych w comiesięcznych edycjach projektu. Zdjęcia zostaną wybrane poprzez powołaną komisję projektową przez organizatora Fundację FotoPozytyw.

Terminy
Nadsyłanie zdjęć: Cały rok, od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.
Obrady jury: Na początku każdego miesiąca
Głosowanie internautów na konkretne zdjęcie miesiąca: 1 miesiąc
Zakończanie projektu: styczeń 2019 r.

Zasady zgłaszania zdjęć
- By zgłosić swoje prace do konkursu należy polubić fanpage Fundacji FotoPozytyw i dodać w komentarzu do wydarzenia zdjęcie do projektu.

Więcej o:
konkurs fotopozytyw
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE