Konkurs „Czas na technikę!”

Konkurs „Czas na technikę!”

Radomszczański „Elektryk” zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu radomszczańskiego i powiatów z nim graniczących do wzięcia udziału w VII edycji „Czas na technikę! – międzypowiatowych konkursów wiedzy technicznej”.

W obecnej edycji każdy kto interesuje się programowaniem, informatyką i pracami związanym z komputerem ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w konkursie „Informatyczny Puchar”, w przypadku zainteresowanych światem elektryki i elektroniki zapraszamy do konkursu „Elektronika to jest to!”.

Dodatkowo uczestnicy razem ze swoimi zespołami (max. 6 osób) którzy są kreatywni i lubią nagrywać filmy mogą wziąć udział w konkursie filmowym „Cyberświat wokół Nas!”, którego celem jest zwrócenie uwagi na zagrożenia płynące z Internetu, uzależnienia od nowych technologii, mediów społecznościowych, alienację od rzeczywistego świata, problem FOMO, cyberprzemoc oraz reagowania na problem hejtu w sieci.

Harmonogram konkursów:

20 marzec – 28 kwiecień – Rejestracja uczestników na stronach konkursów
28 i 29 kwiecień – Eliminacje online. Testy eliminacyjne na stronach konkursu
Do 30 kwietnia  – Przesyłanie prac w konkursie filmowym
Do 10 maja  – Wyniki I etapu konkursów oraz zwycięskich prac w konkursie filmowym
15 maja – Eliminacje finałowe. Gala finałowa i rozdanie nagród

Więcej informacji o konkursach znajdziesz na www.czasnatechnike.zse-e.edu.pl oraz na fanpage’u wydarzenia www.facebook.com/techniczne.zseeradomsko

Więcej o:
zse-e radomsko elektryk radomsko konkurs radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE