Koniec sezonu w III lidze. RKS Radomsko na 11. miejscu

Koniec sezonu w III lidze. RKS Radomsko na 11. miejscu

Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, na posiedzeniu 18 maja podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo III ligi grupy 1 w sezonie 2019/2020. RKS Radomsko kończy zatem rozgrywki i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Do II ligi awansowała drużyna Sokoła Ostróda. Z ligi nikt nie spada.

Rozgrywki piłkarskie o mistrzostwo III ligi grupy 1 w sezonie 2019/2020 zostały zakończone pomimo nierozegrania wszystkich zaplanowanych meczów. Jako kolejność drużyn w tabeli końcowej przyjęto kolejność drużyn w tabeli po rozegraniu meczów 19. kolejki tj. po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Wszystkie zaległe mecze 19 lub poprzednich kolejek zostały uznane za nierozegrane.

Natomiast drużyny, które zajęły w tabeli końcowej miejsca spadkowe nie spadają do niższej klasy rozgrywkowej i są uprawnione do udziału w rozgrywkach w przyszłym sezonie.

Do III ligi grupy 1 awansowały: GKS Wikielec, Jagiellonia Białystok II KS Kutno oraz najprawdopodobniej zwycięzca barażu Drukarz Warszawa - RKS Radomiak Radom

Tabela końcowa sezonu 2019/20

1. Sokół Ostróda
2. Sokół Aleksandrów
3. Legia II Warszawa S.A.
4. Świt Nowy Dwór Maz.
5. Pelikan Łowicz
6. Znicz Biała Piska
7. Kaczkan Huragan Morąg
8. Unia Skierniewice
9. Concordia Elbląg
10. Broń Radom
11. RKS Radomsko
12. Olimpia Zambrów
13. Pogoń Grodzisk Maz.
14. Lechia Tomaszów
15. KS Ursus W-wa
16. Ruch Wysokie Mazowieckie
17. Polonia Warszawa
18. KS Wasilków

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks sparing rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE